Оприлюднення генеральних планів с. Копачівка та с. Олександрівка

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Копачівської сільської ради від 27.10.2016 р. № 14/8 "Про розроблення генеральних планів".

Замовник містобудівної документації: Копачівська сільська рада.

Розробник містобудівної документації: ПФ «Реформатор» свідоцтво про реєстрацію серія А01 №152669 від 28.05.2009 р.

Мета проекту містобудівної документації: План зонування території розробляється на основі діючого генерального плану сіл Копачівка та Олександрівка Копачівської сільської ради, іншої діючої містобудівної документації та земельного кадастру з метою встановлення територіальних зон за видами дозволеного (переважного, супутнього) та допустимого використання території з подальшим визначенням умов та обмежень забудови та іншого використання земельних ділянок для містобудівних потреб у різних територіальних зонах.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом містобудівної документації "Генеральний план с Копачівка" та "Генеральний план с Олександрівка" можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті Копачівської ОТГ, а  також в приміщенні Копачівської сільської ради за адресою: с. Копачівка, вул. Першоттравнева, буд. 46, тел. (03368) 9-91-31 протягом місяця.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження подавати до Копачівської сільської ради Строк подання пропозицій: з 06 лютого 2018 р.

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій – до 06 березня 2018 р. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.