Волинська область, Рожищенський район

Детальний план території по вул. Центральна в с. Уляники Рожищенського р-ну Волинської області

Дата: 24.10.2018 16:25

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Уляниківської сільської ради від 24.10.2017 р. № 21/22 «Про розроблення проекту детального планування території»

Замовник містобудівної документації: Уляниківська сільська рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Парасюк Богдан Олегович

Мета проекту містобудівної документації: проект детального планування території розробляється на основі діючого генерального Уляниківської сільської ради, іншої діючої містобудівної документації та земельного кадастру з метою встановлення територіальних зон за видами дозволеного (переважного, супутнього) та допустимого використання території з подальшим визначенням умов та обмежень забудови та іншого використання земельних ділянок для містобудівних потреб у різних територіальних зонах.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом детального планування територї можливо ознайомитись в приміщенні Копачівської сільської ради за адресою: с. Копачівка, вул. Першоттравнева, буд. 46, тел. (03368) 9-91-31 протягом місяця.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження подавати до Копачівської сільської ради Строк подання пропозицій:

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій – до 22 листопада 2018 р включно. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.