Податківці просять волинян поквапитися з поданням декларації для отримання податкової знижки

Дата: 16.12.2021 14:51

Останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік з метою отримання податкової знижки – 31 грудня 2021 року, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Тож у податковій службі радять волинянам, котрі оплачують навчання за себе чи дітей, не відкладати на о танні дні подання декларації. Наразі 4479 волинян вже подали декларації з метою реалізації права на отримання податкової знижки. 4100 із них вже повернуто з бюджету 10,9 мільйона гривень. «Враховуючи, що до кінцевої дати подання декларації залишилося менше місяця, просимо волинян відвідати Центри обслуговування платників при державних податкових інспекціях області, де Вам допоможуть правильно заповнити і подати декларацію. Активні користувачі електронних сервісів можуть подати декларацію і підкріпити необхідні копії документів через Електронний кабінет. Варто врахувати, що податкова знижка надається лише громадянам, котрі отримують легальну заробітну плату, тобто сплачують ПДФО», - розповідає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук. Очільниця волинських податківців наголосила, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2020 рік, необхідно подати декларацію до 31 грудня 2021 року включно.

Довідково: Порядок отримання податкової знижки визначено статтею 166 Податкового кодексу України. До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником ПДФО витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги). Після отримання декларації визначається сума, що підлягає поверненню, яка громадянам перераховується протягом 60 днів поштовим переказом або на банківський рахунок.