Голова громади

Олександр Євгенійович Совтис

Народився 1 лютого 1970 рок в с. Копачівка.

Після завершення Копачівської восьмирічної школи у 1977 році вступив до Львівського обліково-кредитного технікуму, де отримав спеціальність «облік і опертехніка в Держбанку».

У 1991 році без відриву від основного місця роботи поступив у Тернопільську академію народного господарства, навчався за спеціальністю «облік і аудит».

Трудову діяльність розпочав у серпні 1988 року в Луцькому відділенні Агропромбанку України на посаді економіста.

У грудні 1988 року призваний на строкову службу, яку проходив у м.Кам’янець-Подільський в інженерних військах.

З січня 1991 року призначений на посаду економіста ІІ категорії в АК АПБ «Україна» в м.Рожище.

Призначений керуючим Рожищенского відділення АК АПБ «Україна» в м.Рожище у 1999 році.

У травні 2002 році керуючий відділенням в м.Рожище Луцької філії АКБ «Мрія».

З вересня 2007 року переведений на посаду директора Рожищенського відділення Луцької філії ВАТ «ВТБ Банк».

У 2012 році призначений  директором Відділення «Лучеськ» ПАТ «ВТБ БАНК» у м. Луцьку.

З лютого 2015 року – бухгалтер в ТЗОВ «Хадеа Стіл Компанія» в м.Рожище.

У 2015 році обраний головою Копачівської сільської ради.

В жовтні 2017 року відбулися перші вибори до Копачівської ОТГ. Олександра Євгенійовича Совтиса обрано головою.