Звіт про виконану роботу за 2021 рік

У 2021 році робота виконавчих органів сільської  ради  була направлена на забезпечення першочергових потреб мешканців громади з виконанням пріоритетних завдань Програми соціально-економічного розвитку Копачівської  сільської ради.

За січень-грудень 2021 року в населених пунктах громади народилося 40  осіб ,померло 116  осіб .Чисельність постійного населення становить 5839 осіб.

44 одинокі  громадяни похилого віку знаходяться на обслуговуванні сектору допомоги в дома .

Відбулося 11 пленарних  засідань. Проведено 13 засідань виконавчого комітету на яких прийнято137  рішень. Прийняття  цих рішень сприяло оперативному  розгляду  питань, які  потребували  вирішення виключно  на  пленарних  засіданнях, протягом  2021 року. У центрі  уваги  знаходились і  знаходяться  питання  покращення рівня  життя  людей громади, поліпшення  фінансового  стану, економічної  та  соціальної  політики  в територіальній громаді.

Моніторинг результатів аналізу стану виконання документів, що надійшли до сільської  ради свідчить про наступне. Так, за 12 місяців поточного року до Копачівської сільської ради  надійшло 2392  документа. Протягом 12 місяців 2021 року здійснювався моніторинг 901 виконання  контрольних документів. Значна увага приділяється якості підготовки документів та дотриманню термінів їх виконання, порушень терміну виконавської дисципліни не встановлено.

При сільській  раді створено і працює Відділ з питань  надання адміністративних послуг. Сучасний ЦНАП  –  це єдине місце (приміщення), де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах із зручним графіком прийому суб’єктів звернень.

За рік роботи Центром надання адміністративних послуг Копачівської сільської ради було надано 6150  послуг. З  них реєстрація місця проживання фізичних осіб -  320 послуги,видано 275  довідки з реєстрації місця проживання ,послуги соціального характеру -  1141 послуг (з них допомоги – 544, пільги, субсидії  - 530, видача посвідчень – 26, реєстр видачі заяв  - 41  та інші. Видано 892 довідки,  зареєстровано 158 актів  цивільного стану( з них 117 про смерть, 31 про народження , 10 про шлюб).

За рахунок  субвенції з місцевого бюджету  та залишку коштів  освітньої субвенції, що утворилися на початок  бюджетного періоду :

Капітальний ремонт  котельні ( заміна димової труби) комунального закладу « Заклад загальної середньої освіти  І- ІІІ ступеня села Березолуки» Копачівської сільської ради  Волинської  області  по вул. Перемоги , 29А в с.Березолуки  Лучького району Волинської області.

Капітальний ремонт даху  загальноосвітньої школи І – ІІ ступеня в с. Уляники Рожищенського району Волинської області ( адреса: Волинська область Луцький район,с. Уляники, вул. Центральна, 22)

За рахунок субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  за сприяння та  підтримки народного депутата України Рубльова Вячеслава Володимировича зроблено:

Капітальний ремонт приміщення  загальноосвітньої школи  І – ІІ  ступеня с.Залісці, вул. Центральна ,37а, Рожищенського  району  Волинської області.

Капітальний ремонт  будинку культури ( глядацький зал) в с. Копачівка Рожищенського  району  Волинської області , адреса: село Копачівка, вул. Першотравнева, 46.

Капітальний ремонт спортзалу  загальноосвітньої школи  І – ІІІ  ст.  по вул. Перемоги, 29а, с. Березолуки  Рожищенського  району Волинської  області.

Придбання елементів дитячого майданчика для с. Копачівка Луцького району Волинської області.

Придбання елементів дитячого майданчика с. Кременець  Луцького району Волинської області.

Придбання одягу сцени  та проекційного екрана  для будинку культури с. Копачівка  Луцького району Волинської області.

Капітальний  ремонт харчоблоку  комунального закладу « Заклад  дошкільної освіти с. Любче» по вул.  А. Савчук ,36, Луцького району  Волинської  області.

Реконструкція вуличного освітлення  по вул. Бригадна  від ТП 36010 в с. Ужова Луцького району Волинської області.

Реконструкція вуличного освітлення  по вул. Партизанська, вул. Пугачова, вул. Молодіжна, вул. Шкільна від ТП  36442 в с. Кроватка  Луцького району Волинської області.

Капітальний ремонт вул. Молодіжна  від вул. Ковельська до вул. Тиха  в селі Любче  Рожищенського району  Волинської області.

Субвенція з  місцевого бюджету  на забезпечення якісної,  сучасної та доступної загальної середньої освіти  « Нова українська школа»:

Засоби навчання меблі 80  наборів  для учнів , що навчаються за новими  методиками відповідно  до Концепції « Нова українська школа»