В Копачівській ОТГ обговорили роботу закладів культури

Відбулася чергова нарада в голови Копачівської сільської ради з працівниками закладів культури. Під час зустрічі обговорили організацію роботи клубів та будинків культури в ОТГ, зокрема створення програм цікавого та змістовного дозвілля для мешканців громади різних вікових категорій.

- Організація урочистих заходів, концертів з нагоди відзначення офіційних та ювілейних дат не можлива без залучення педагогічних працівників та вихованців навчальних закладів. Тож доречно було б залучити їх до активної співпраці, - наголосила Наталія Фенюк, начальник гуманітарного відділу Копачівської сільської ради.

На часі впровадження контрактної форми роботи для працівників культури. Уже з 1 квітня з очільниками сільських клубів та будинків культури буде підписаний договір. Прогнозовано, нові умови праці суттєво покращать роботу працівників. Окрім того, учасники зустрічі вирішили налагодити активну співпрацю з іншими громадами з метою проведення спільних масово-культурних заходів та обміну досвідом.