Копачівська громада
Рожищенський район, Волинська область

В Копачівській ОТГ затвердили ставки земельного податків та Програму соціально-економічного розвитку

30 січня під час чергової сесії Копачівської сільської ради затвердили важливий документ – Програму соціально-економічного та культурного розвитку Копачівської сільської ради на 2018 рік. Основною метою Програми є загальне підвищення суспільного добробуту населення. Визначено основні цілі та першочергові завдання на поточний рік, передбачений комплекс заходів з зазначенням джерела фінансування.

Це основа для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених цілей і завдань соціально-економічного розвитку ОТГ.

Програмою передбачено забезпечити стале економічне зростання ОТГ. Мається на увазі, здійснення залучення інвестицій, сприяння бізнесу, соціальний захист населення, забезпечення техногенної безпеки, законності та правопорядку та багато іншого, передбаченого програмою.

Програмою передбачено пріоритетні і заходи у поточному році, спрямовані на покращення якості життя в громаді, в тому числі втілення інвестиційних проектів таких як капітальні ремонти приміщень освітніх та культурних закладів в ОТГ, комунальних доріг, встановлення та реконструкція освітлення та ін.

Під час чергової сесії затвердили ставки земельного податку та ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік.« повернутися до списку новин