В Кременці учням розповіли про права та обов'язки дітей, як громадян України

Дата: 26.03.2018 11:23

В рамках реалізації просвітницького проекту « Я маю право!» в бібліотеці села Кременць відбулася бесіда з учнями 7 класу місцевої школи на тему «Права та обов'язки дітей, як громадян України». Ініціаторами проведення заходу стали вчитель історії Світлана Кухарук  та працівники клубу з метою в проінформувати школярів про Декларацію прав дитини, а також поглибити знання з Конституції України як Основного Закону нашої держави. Прогнозовано, що нові знання про основні Законодавчі Акти України та нормативно-правові акти міжнародного права допоможуть сформувати в дітей почуття відповідальності за власні вчинки, а також бути обізнаними про свої права, як громадянина в суспільстві.

Цікава зустріч була результативною, учні отримали нові знання та позитивні емоції.