В Копачівську школу завітали письменники Волинського краю

Дата: 26.03.2018 11:29

22 березня юні читачі з Копачівки зустрічали письменницький десант у складі Ольги Ляснюк, Миколи Мартинюка, Надії Гуменюк, Сергія Цюриця та Петра Коробчука. Голова Волинської обласної організації Національної спілки письменників України Ольга Ляснюк презентувала новий випуск альманаху «Світязь». Шановані гості представили різні за тематикою та жанрами книги. Оригінальна поезія, перекладні твори, веселі гуморески, загадки в авторському виконанні неабияк зацікавили дітей та педагогів. Кожен охочий мав можливість зробити фото на згадку та взяти автограф у письменників.
Колектив школи дякує гостям за подароване свято витонченого українського слова, бажає подальших творчих злетів і цікавих зустрічей з читачами