В Кременці відбувся майстер-клас для дітей з писанкарства

Дата: 05.04.2018 15:03

Незабаром святкуватимемо велике християнське свято – Великдень, невід’ємним атрибутом якого є писанка. Учні 8 класу ЗОШ с.Кременець мали можливість пізнати тонкощі писанкарства та підтримати українські писанкові традиції разом з методистом РД "Просвіта" Марією Поліщук. Саме вона й розповіла про традиції писанкарства та продемонструвала на практиці, як треба робити візерунок.
Цікаво було спостерігати, як старанно працювали учасники дійства. Скільки було захоплення та запалу в дітей, коли вони вимальовували писачками безліч цікавих візерунків. В кожен витвір з любов’ю та світлими думками вкладалася частинка дитячої душі, про що свідчили їх радісні і весело сяючі очі. Як результат - чудове розмаїття дитячих фантазій наповнило дерев’яну тарілку. Всі діти були задоволені проведеним часом  під час майстер-класу та отримали позитивні емоції.