Соціальна робота в громаді

Дата: 18.04.2018 10:40

Директором районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олегом Шварцкопом 17 квітня здійснено моніторингову перевірку роботи фахівця із соціальної роботи Катерини Райниш Копачівської зони соціального обслуговування Копачівської сільської ради. Під час робочої зустрічі розглядалися питання:
• Облаштування робочого місця.
• Забезпечення ефективної роботи з суб’єктами взаємодії (сільська рада, школа, ФАПи).
• Інформація від суб’єктів соціальної роботи щодо роботи фахівця із соціальної роботи.
• Ведення документації (журнали, картки, роздаткові матеріали, акти початкової оцінки).
• Критерії та індикатори оцінки якості соціальних послуг у діяльності ФСР.
• Проблемні питання.

Під час здійснення моніторингу надано практично-методичну допомогу щодо ведення та заповнення документації та проведено вибіркове опитування мешканців територіальної громади щодо інформованості про діяльність фахівця з соціальної роботи.

З метою надання методичних рекомендацій щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю на території Копачівської об’єднаної територіальної громади проведена супервізія фахівця із соціальної роботи Світлани Райчук Березолуківської зони соціального обслуговування Копачівської сільської ради.
Під час перевірки проінспектовано 3 сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку (під соціальним супроводом) соціального фахівця, переглянуто процес роботи з клієнтами за місцем їх проживання, надано рекомендації щодо здійснення обліку та супроводу вразливих категорій сімей, дітей та молоді.