Дошкільнята з Кременця урочисто зустріли весну

Дата: 03.05.2018 14:38

«Калинка» і «Краплинка» - дві групи дошкільнят у Кременецькому дитячому садочку. Дітки в них розумні, допитливі, кмітливі, бо вихователі дбають про їхній гармонійний розвиток. Більшість занять вихователі проводять у формі казок, подорожей, різноманітних змагань. Цього разу цікаві змагання чекали вихованці старшої групи «Калинка». Вони читали вірші, співали пісні, танцювали запальні танці, виконували чимало завдань під час естафети, а найголовніше: запалили справжнім азартом глядачів – своїх батьків.

Вихованці середньої групи «Краплинка» разом зі своїми вихователями закликали прихід весни інсценованим дійством під назвою «Чарівні фарби пробуджують весну». Маленькі артисти дивували батьків своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. Безпосередність дитячих емоцій, насичена програма свята створили незабутню атмосферу та весняний настрій усім присутнім.