Вітання голови Копачівської об'єднаної територіальної громади з нагоди Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Шановні земляки! Ветерани війни, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції!
Сьогодні українці відзначають День пам’яті та примирення та 73-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Кожен з нас розуміє, відчуває серцем, душею та розумом, що найдорожчим на світі є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.
Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.
Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.
Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!
З повагою, Олександр Совтис, голова Копачівської об'єднаної територіальної громади.