«Кременчанка» отримала диплом на етно-фестивалі «Єдина країна»

Дата: 09.07.2018 17:43

7-8 липня в с. Дольськ та Сомино Турійського району відбувся етно-фестиваль «Єдина країна», у якому взяв участь колектив «Кременчанка» з Копачівської ОТГ.

Культурно-мистецьке дійство відбулося на березі мальовничого озера Дольське. По-черзі на сцену підіймалися фольклорні вокальні та хореографчні колективи, були в програмі фестивалю і сольні номери.

Учасники «Кременчанки» піднялися на сцену у другій частині фестивалю. Їх виступ глядачі сприйняли дуже тепло та привітно. Народні жартівливі пісні у виконанні колективу сподобалися глядачам. Хвилинку справжнього дотепного українського гумору подарував кращий гуморист Рожищенського району Микола Репецький, його виступ зірвав гучні та вдячний сміх публіки.

Після колективного виступу – сольні номери. Запрошували гостей до танцю запальними піснями Микола Сидорук – директор клубу с. Кременець, та Мирослава Артеменко – солістка цього ж клубу.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи та подяки.