Дата: 27.07.2018 15:57

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території по вул. Кар'єрна в с. Копачівка, Рожищенського району, Волинської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд»

Детальний план території по вул. вул. Кар'єрна в с. Копачівка, Рожищенського району, Волинської області розроблено з метою визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами та з метою визначення параметрів забудови земельної ділянки.

Склад та зміст проекту:

1. Пояснювальна записка.
  2. Вихідні дані, додатки.
  3. Графічна частина.

Основні техніко-економічні показники:

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території, охопленої детальним планом території, розроблені проектні пропозиції щодо розміщенння на проектованій земельній ділянці житлового будинку.

Замовник містбудівної документіції: Копачівська сільська рада».

Розробник містобудівної документації: ТОВ «АРХІТЕК-ПРОЕКТ».

Підстава для розроблення містобудівної документіції:

Рішення Копачівської сільської ради від 24.07.2018р. №36/6-13.

Розгляд пропозицій здійснюється в місячний строк з дня їх подання.