Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Копачівської сільської ради

Дата: 27.07.2018 17:13

26 липня відбулося засідання виконкому Копачівської сільської ради. На порядку денному 4 питання. Першим розглянули питання про звернення громадян. Загалом, за І півріччя до Копачівської сільської ради надійшло 242 звернення. З них – 231 поштою. Найбільше звернень – 172 щодо питань земельних відносин. Решта – звернення щодо надання допомоги на лікування, надання матеріальної допомоги внаслідок пожеж, звернення щодо присвоєння адрес та ін..

Окрім того, на засіданні затвердили план заходів з відзначення Дня Державного прапора та 27 річниці Незалежності України.

Члени виконкому заслухали звіт фахівців з соціальної роботи на території ОТГ Катерини Райниш та Світлани Райчук. Соцпрацівники озвучили кількість сімей з якими здійснюється соціальна робота. Керівник РЦСССДМ Олег Шварцкоп наголосив, що ретельніше здійснювати контроль варто за родинами учасників АТО та де батьки ухиляються від виконання обов’язків.

На завершення засідання учасники розглянули заяви та звернення громадян.