ВІТАННЯ ГОЛОВИ КОПАЧІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З НАГОДИ 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2018 10:05

Дорогі земляки!

Вже 27-й рік ми відзначаємо День Незалежності України. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий шанс, бути господарями на своїй прекрасній українській землі. Україну не знищили війни, багатовіковий геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я  України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи  в мирі і достатку.

Вітаю Вас з нашим великим національним святом. Від щирого серця зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру і наснаги у всіх Ваших справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окриляє Вас на нові звершення в ім’я Соборної  незалежної України.

Слава Україні! Слава нашим героям!

Зі святом Незалежності України!

З повагою, Олександр Совтис, голова Копачівської об’єднаної територіальної громади.