ВІДКРИТТЯ ПІДРОЗДІЛУ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ В КОПАЧІВСЬКІЙ ОБ'ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 23.08.2018 11:46

22 серпня в Копачівській об’єднаний територіальній громаді  відбулась важлива подія – відкриття підрозділу місцевої пожежної охорони у селі Кременець. Пожежний автомобіль буде обслуговувати 14 населених пунктів громади. Працівники пожежної охорони пройшли необхідне навчання та вже встигли побувати на кількох викликах, де показали свій професіоналізм.

Відкриття місцевої пожежної охорони стало можливим завдяки тісній взаємодії  керівництва управління ДСНС України у Волинській області та керівництва Копачівської ОТГ.

У заході взяли  участь голова Копачіської  ОТГ Олександр Совтис, заступник начальника управління ДСНС України у Волинській області Віктор Милостивий, начальник Рожищенського Районного відділу УДСНС Андрій Морозович. Олександр Євгенович привітав мешканців громади та новостворену команду пожежників зі святом та побажав «сухих рукавів» та злагодженої  роботи. Віктор Милостивий, привітавши всіх з цією важливою подією, вручив керівнику пожежної команди ключі від автомобіля та зауважив, що функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони значно скоротить час прибуття вогнеборців  до місця  події, а отже швидше почнеться гасіння пожежі.

Настоятель Свято – Миколаївського храму села Кременець отець Микола освятив пожежний автомобіль,  працівники закладів культури привітали усіх присутніх зі святом невеличким концертом.