В КОПАЧІВСЬКІЙ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ 27 РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 27.08.2018 17:45

24 серпня Україна відзначила свою 27 річницю Незалежності. У населених пунктах Копачівської ОТГ   запланована ціла низка заходів.

23-24 серпня у кожному закладі культури відбулись святкові концерти, де аматори сцени подарували   громаді святковий настрій  своїми виступами.

Фото без описуФото без опису

У бібліотеках сільської ради проведені виставки інформаційних добірок про історію виникнення, значення, використання Державного Прапора України, Державного Герба України, Державного Гімну України.

Фото без описуФото без опису

Діти  залюбки взяли участь у проведенні заходів та малювали на асфальті  малюнки   зазначеної тематики .

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У селі Копачівка відбувся мітинг біля пам’ятного знака за волю України. Розпочались урочистості молебнем за Україну, який відправив настоятель Свято – Іллінського храму отець Анатолій. З вітаннями до присутніх звернувся Копачівський сільський голова Олександр Совтис та учні місцевої школи. Хвилиною мовчання вшанували померлого в АТО жителя села Тростянка Мельничука Олександра.