ВІТАННЯ ГОЛОВИ КОПАЧІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 31.08.2018 16:44

Шановні освітяни, дорогі учні та батьки!

Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Велике спасибі Вам, шановні педагоги за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю та до людини, як найбільшої цінності нашої держави. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу.

Бажаю усім успішного навчального року, міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчих здобутків.

З повагою, Олександр Совтис, голова Копачівської  об’єднаної територіальної громади.