В Копачівській ОТГ привітали з професійним святом працівників дошкільних навчальних закладів та бібліотекарів

Дата: 01.10.2018 16:50

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля та Всеукраїнського дня бібліотек в Копачівському будинку культури відбулися тематичні урочистості – вітали працівників дошкільних навчальних закладів та бібліотекарів. Привітати з професійним святом тих, хто піклується про культуру та виховання особистостей завітав голова громади Олександр Совтис.

Він побажав щастя, здоров’я, миру та наснаги у нелегкій щоденній праці. Зазначив, що обов’язок місцевої влади дбати про матеріальне забезпечення та комфортні умови праці кожного працівника. На завершення свого виступу Олександр Совтис вручив почесні грамоти.

Продовжив свято концерт, подарований працівниками закладів культури Копачівської громади. Пролунали українські пісні у виконанні Лідії Марощук, Миколи Сидорука, Мирослави Артеменко, Ірини Зінюк та ін. Хвилини гострого і влучного гумору подарував Микола Репецький. Ніжні посмішки викликали виступи наймолодших мешканців громади та учнів місцевих шкіл.