В Копачівській ОТГ привітали вчителів

Дата: 05.10.2018 10:25

Холодної осінньої днини, 4 жовтня в залі будинку культури с. Копачівка було по-справжньому сонячно і тепло. З нагоди Дня вчителя відбувся святковий концерт. На свято завітали педагоги з усієї громади, аби почути теплі та щирі слова вдячності від учнів та працівників закладів культури.

Привітав освітян з професійним святом голова Копачівської об’єднаної територіальної громади Олександр Совтис.

«Низько Вам вклоняюся, шановні вчителі! Дякую за вашу невтомну працю, адже кожен з нас – колишній учень, випускник школи, особистість. Сформована вами, педагогами. Бажаю міцного здоров’я, наснаги, слухняних і талановитих учнів», - побажав Олександр Совтис.

Присутніх педагогів чекав урочистий момент – вручення почесних грамот, нагороди отримали вчителі з усіх куточків громади.

Далі був святковий концерт. Милозвучні пісні подарували учні місцевих шкіл та працівники закладів культури ОТГ. Зі сцени вчителів вітали Мар’яна Каліх, Тетяна Пільгуй, Лідія Марощук, Наталія Івчук. Гарний настрій подарували гумористичні мініатюри у виконанні Миколи Репецького. А весела циганочка (Мирослава Артеменко) наворожила педагогам щасливу долю, слухняних учнів і високу зарплату.

На завершення дійства, працівники культури спільно з вчителями виконали легендарну пісню «Вчителько моя».