Свято сивини та мудрості: в Уляниках привітали людей похилого віку

Дата: 05.10.2018 16:34

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося пережити літнім людям і при цьому зберегти гідність, віру, любов, пронести їх через все своє життя.

30 вересня в клубі села Уляники привітали людей похилого віку. Для сивочолих громадян та мешканців села відбувся концерт. Чудові народні пісні подарував аматорський колектив «Журавка» клубу с. Брище.