Копачівська громада
Волинська область, Луцький район

У Копачівській ОТГ розпочали роботу над стратегією розвитку

Дата: 14.11.2018 15:14
Кількість переглядів: 894

Фото без опису

У Копачівській об’єднаній територіальній громаді, що у Рожищенському районі, відбулося перше засідання стратегічного комітету.

Голова ОТГ Совтис Олександр зауважив, що рішення про розробку стратегії було ухвалене рішенням сесії, а до стратегічного комітету увійшло понад 30 осіб, серед них - депутати, активісти, члени виконкому тощо.

Для допомоги учасникам групи запросили радників Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Гоцалюк та Олена Кузьмич. 

Представники Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування ознайомили присутніх із принципами стратегічного планування, перевагами та складнощами, які виникають в процесі розробки стратегії, підготовкою та організацією розробки стратегії. Зокрема, найперше, що потрібно зробити - це вивчити громадську думку за допомогою анкетування.

Анкета міститиме запитання про економічні, демографічні, природні, географічні та соціальні показники ОТГ.

Присутні члени стратегічного комітету із розробки стратегії ознайомилися із презентацією по стратегування, отримали на руки бланк анкети та в подробицях ознайомилися з її змістом.

«Стратегія розвитку – це дуже важливий документ, який визначатиме пріоритетні напрямки розвитку. А тому до його розробки необхідно залучити максимально можливе коло представників громади, бізнесу, аби, врахувавши їхні пропозиції, думки, бачення, визначитися з пріоритетними напрямками розвитку нашої громади. Саме це дасть можливість створити реальний і соціально прийнятний план розвитку громади для успішної реалізації в життя його пунктів», - зауважив радник з регіонального розвитку Волинського ЦРМС Петро Гоцалюк.

Фото без опису

Фото без опису

Він додав, що стратегія розробляється на 3-7 років. За його словами, стратегія розвитку - це суспільно узгоджене бачення майбутнього ОТГ. Петро Гоцалюк додав, що стратегія розвитку забезпечує прозору конкуренцію за місцеві ресурси, дає переваги при залученні інвестицій та підкреслює позитивний імідж ОТГ.

Також у своєму виступі він наголосив на важливості бюджету участі та громадського бюджету в ОТГ для згуртування громади та реалізації різноманітних проектів.

Радник із комунікацій Олена Кузьмич у своєму виступі наголосила на важливості розробки комунікаційної стратегії Копачівської ОТГ як частини стратегії розвитку.

«Оскільки умови життя в громади стосуються всіх і кожного, то і планування розвитку громади також повинно стосуватися всіх і кожного», - зауважила радник з комунікацій Волинського ЦРМС Олена Кузьмич.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь