Копачівська громада
Волинська область, Луцький район

Презентація книги Сергія Янішевського "Сторінками шкільної історії села Копачівка"

Дата: 18.12.2018 14:51
Кількість переглядів: 916

Фото без опису

Кожна книжка про історію рідного краю, яка виходить друком – це надзвичайно важлива й приємна подія. 
Копачівська школа - це навчальний заклад, історія якого сягає у початок минулого століття. На її долю випало чимало: були і злети, і падіння, і труднощі. Дбайливо виплекані вчителями паростки добра, тепла, любові проростали в дитячих серцях і міцніли на життєвих перехрестях.
Перші вагомі і відомі  систематизовані дослідження зробили вчителі історії Прус Марія Броніславівна та Кирильчук Микола Федорович.
Проте рідко знайдеш в Україні навчальний заклад, історія якого висвітлена досконало в окремому виданні. Копачівська школа має таку можливість завдяки  молодому, але вже досить відомому історику, краєзнавцю Сергію Янішевському.
І ось усі зацікавлені люди зібралися в актовому залі школи, щоб привітати автора з виходом у світ його праці та відпочити душею у колі однодумців.
Демонструючи багатий архівні матеріали, Сергій Янішевський дуже цікаво розповів про майже сторічну історію шкільництва в селі.
Подальших творчих злетів побажали автору директор школи Іван Йосипович Космін, депутат сільської ради Віра Гресь.
Пісенні привітання линули від директора Копачівського БК Лідії Марощук, Вікторії Сендецької, Ані Сушко, вокальної групи (солістка Вікторія Сидорчук) та ансамблю гітаристів Копачівського філіалу Рожищенської дитячої музичної школи.

Фото без опису

 Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь