Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Копачівської сільської ради

Дата: 28.12.2018 18:16

27 грудня відбулося останнє засідання виконавчого комітету Копачівської сільської ради у 2018 році. Учасники обговорили план роботи на наступний рік, окрім того, затвердили графіки роботи Комунального закладу «Копачівська публічна бібліотека» та бібліотек-філій на території громади.

На порядку денному – створення громадської організації «Молодіжний центр DadUhim». Оскільки на території громади проживає чимало молоді, створення такого центру доцільне та необхідне. Прогнозовано, що центр буде брати активну участь в громадському житті громади, ставати ініціатором та долучатися до вже діючих програм та ініціатив, долучатися до організації та розвитку культурного дозвілля молоді.

На завершення учасники засідання затвердили перелік видів робіт та об’єктів сільської ради для відбування громадських робіт засудженими та порушниками, а також притягнутими до адміністративної відповідальності осіб.