Визначили переможця в конкурсі читців

Дата: 11.02.2019 18:05

На території Копачівської об’єднаної територіальної громади 8 лютого відбувся перший конкурс читців з нагоди дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. В приміщення бібліотеки-філії в с. Кременець приїхали конкурсанти з усіх куточків громади. Читці представляли заклади культури свого населеного пункту.

Після конкурсного оцінювання, комісія визначила переможців. Найкращі отримали грамоти та подяки. Переможцем визнали Богдана Нікітенка, учня 8 класу ЗОШ с. Копачівка.  Він представить громаду 24 лютого в селі Колодяжне Ковельського району в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки в рамках обласного конкурсу читців "Мій любий краю", який присвячено 148-й річниці від дня народження  Лесі Українки.