Виїзний прийом громадян

Дата: 13.02.2019 14:53

Копачівський сільський голова Олександр Совтис провів особистий прийом громадян в с. Уляники з метою вивчення проблем громади. Чимало гмешканців завітали до адмінприміщення сільської ради, щоб розповісти про наявні проблеми в окрузі, висловити свої питання та пропозиції. Зокрема, жителі звернулися до керівника громади з проханням здійснити реконструкцію зовнішнього освітлення на вулицях Сибірська та Зелена.

Керівник ДНЗ та батьки маленьких громадян, які цей заклад відвідують клопоталися про ремонт котельні.

На часі – транспортне сполучення. Чимало проблем у працюючих громадян виникає з доїздом до обласного чи районного центру. Підприємці-перевізники часто порушують графік руху, змінюють маршрут транспортних засобів, чим створюють додаткові незручності мешканцям с. Уляники.

Олександр Совтис, в межах своїх повноважень пообіцяв посприяти у вирішенні нагальних проблем в громаді.