A A A K K K
для людей із порушенням зору
Копачівська громада
Волинська область, Луцький район

Звіт голови та преміювання обдарованої молоді обговорили на сесії Копачівської сільської ради

Дата: 22.03.2019 18:47
Кількість переглядів: 1065

Відбулося засідання чергової сесії Копачівської сільської ради. Громада існує вже понад рік, час підбити підсумки та визначити пріоритетні завдання на наступний. Копачівській сільський голова Олександр Совтис відзвітував за проведену в громаді роботу. Реалізувати вдалося чимало, бюджетні надходження також зросли.

У 2018 році  надійшло власних доходів загального фонду 10 704,3  тис.грн., або виконання становить 106,3 відсотка за річним розписом. Основним бюджетоутворюючим джерелом наповнення сільського бюджету, що складає 38 відсотків в структурі надходжень є податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло за 2018 рік  4 070,2 тис. грн., що становить 108,1 відсотка виконання до уточненого річного плану.

Наступним по обсягу надходження до місцевих бюджетів є податок на майно, що складає 22 відсотки в структурі надходжень. Надійшло даного податку 2 443,8тис.грн., або план виконаний на 102,8 відсотка.

Доходи спеціального фонду ( без врахування трансфертів) виконані на 121,4 відсотка  до  річних показників 2018 року,  або надійшло  668,2 тис.грн.

За 2018 рік одержано з державного бюджету базової дотації -  4783,9 тис.грн.; додаткової дотації - 3361,4тис.грн.; субвенцій з державного бюджету надійшло 20740,7 тис.грн., - інформував сільський голова.

Протягом року в громаді подбали про маленьких мешканців. У 2018 році послугами з оздоровлення та відпочинку охоплено 42 дітей.  Крім того, у  двох  пришкільних таборах оздоровились 42 дітей.

На оздоровлення дітей з обласного та сільського бюджетів було використано 83,3 тис. грн., з них на придбання путівок – 70 тис.грн., 13,3 тис. - на харчування в пришкільних таборах.

З метою належної організації рівного доступу до освіти здійснюється підвезення дітей двома шкільними автобусами .

Опалювальний сезон розпочато своєчасно у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечується планомірне завезення палива. проведено роботи з покращення матеріально-технічного стану дошкільних навчальних закладів, а саме:

залучено кошти субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ на проведення капітального ремонту даху Кременецького ДНЗ (ясла-садочок) «Берізка» с.Кременець у  сумі   926,3 тис.грн.;

проведено капітальний ремонт покрівлі ДНЗ с.Любче на суму 463,6 тис.грн.;

придбано насос для котельні ДНЗ с.Залісці на суму 8,5 тис.грн.;

придбано пральну машину в ДНЗ с.Любче на суму 7,2 тис.грн;

придбано спортивно-ігровий комплекс в ДНЗ с.Кременець на суму                  30,1 тис.грн.

З метою оперативної ліквідації надзвичайних ситуацій в громаді та за її межами створено підрозділ місцевої пожежної охорони  в с.Кременець. На забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони у 2018 році касові видатки проведено у сумі 100,5 тис.грн., що склало 86,0 відсотків до річних призначень.

Основним пріоритетом роботи виконавчого комітету сільської ради залишається благоустрій і розвиток інфраструктури населених пунктів. У 2018 році Копачівській ОТГ було виділено субвенцію на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад  у розмірі 2 475 900 грн.

         За рахунок коштів цієї субвенції у громаді було реалізовано  11 проектів:

проведено реконструкцію вуличного освітлення у 6-ти населених пунктах: Уляники, Залісці, Підгірне, Башова, Ужова, Тростянка;

здійснено капітальний ремонт даху в ДНЗ «Берізка» с.Кременець;

відремонтовано частину приміщень Будинку культури с.Копачівка.

Протягом 2018 року на будівництво  та регіональний розвиток спрямовано 2882,9 тис.грн., з них на виконання інвестиційних проектів в рамках формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад -  2461,2 тис.грн.(за рахунок коштів субвенції з державного бюджету). В тому числі на реконструкцію вуличного освітлення - 1190,6 тис.грн.

На утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури  у минулому році із загального фонду спрямовано 471,9 тис.грн.

          За рахунок коштів сільської ради у 2018 році здійснено такі заходи:

проведено поточний ремонт дороги місцевого значення Копачівка-Башова, комунальних доріг в селах Березолуки, Підгірне, Залісці, Ужова, Кременець на загальну суму 438 948,30 грн.;

облаштовано дитячий майданчик у с.Кременець за участю  фонду І.Палиці «Тільки разом»;

на умовах співфінансування з цим же фондом облаштовано зупинки громадського транспорту у селах Залісці та Ужова;

на умовах співфінансування з фондом «Європейський вектор» придбано меблі в ДНЗ с.Копачівка;

проведено оздоровлення дітей на умовах співфінансування з обласним бюджетом (50х50) на загальну суму 70,00тис.грн.

         Протягом 2018 року до бюджету Копачівської громади надійшло       729 тис.грн. субвенції  з обласного бюджету, за рахунок яких було проведено:

капітальний ремонт даху ДНЗ с.Любче на суму 300,00тис.грн. (120,00 тис.грн. було профінансовано з місцевого бюджету);

реконструкцію Будинку культури с.Копачівка на суму 300,00тис.грн.;

поточний ремонт ФП с.Башова на суму  53,00 тис.грн.;

заміну вікон та дверей у Березолуківській (8,0 тис.грн)та Уляниківській ЗОШ (10,00 тис.грн);

придбано шкільні дошки у ЗОШ І-ІІІ ст.  с.Кременець та с.Березолуки на суму 13,0 тис.грн.;

        Копачівська громада – одна з громад-учасниць пілотного проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні». В рамках данного проекту розглядаються можливості співпраці у сфері поводження з  твердими побутовими відходами, зазначив Олександр Совстис.

Наступним питанням розглянули звіт про роботу закладів освіти в ОТГ. Начальник відділу гуманітарної політики Копачівської сільської ради Наталія Фенюк розповіла про розвиток освіти в громаді. Зокрема, про організацію гарячого харчування в дитсадках та школах.

- Організовано гаряче харчування дітей на суму до 26 гривень(з розрахунку 40 на 60) в дошкільних навчальних закладах. У школах гарячим харчуванням охоплено 689 дітей із них 79 харчується безкоштовно. в загальноосвітніх навчальних закладах с.Березолуки та Копачівка відкриті два інклюзивні класи ,де навчається троє діток також була відкрита група з інклюзивною формою навчання при ДНЗ с. Кременець.

На інклюзивне навчання було виділено 47847грн. з освітньої субвенції.

Невикористаних лишилося 25000,

які держава повернула  нам в громаду для обладнання інклюзивно -  ресурсної кімнати та придбання дидактичних матеріалів.

Проведено аналіз роботи з обдарованою молоддю створено банк обдарованих дітей.

Презерами районних олімпіад стали 21 дитина із громади. Найбільше  переможців було зі шкіл Березолуки та Копачівка.

Високий рівень творчої обдарованості засвідчили учасники літературно-мовних конкурсів.Переможцями ІІ етапу міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Т. Шевченка стали учні:

  ЗОШ І-ІІІст.с.Кременець -2місце;

ЗОШ І-ІІст.с.Залісці -3місце;

ЗОШ І-ІІІст.с.Березолуки 1 та 2 місця.

Маємо переможців ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика  1 місце ЗОШ І-ІІст.с.Залісці, два 3-х ЗОШ І-ІІІст.с. Копачівка.

Призові місця в конкурсі «Моя Батьківщина Україна» отримали учні ЗОШ І-ІІІст.с.Кременець та загальнокомандне ЗОШ І-ІІІст.с.Копачівка.

Презерами заочної виставки – конкурсу. яка відбулась в обласному еколого  – натуралістичному центрі стали команди в номінації Новорічна феєрія з ЗОШ І-ІІст.с.Уляники, у номінації Новорічний букет - ЗОШ І-ІІст.с.Уляники, переможцями стали роботи вихованців гуртка  «Квілінг» ЗОШ І-ІІст.с.Уляники , а також творча робота Іванчука Дмитра учня ЗОШ І-ІІст.с.Уляники  в номінації «Кролик», колективна робота учнів  ЗОШ І-ІІст.с.Залісці «Різдв’яна шопка».

Приємним результатом стала для нас перемога Давидюк Христини учениці із ЗОШ І-ІІст.с.Любче у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів,дитина в Києві на IV етапі конкурсу виборола ІІІ місце», - повідомила Наталія Фенюк.

Наступним розглянули Положення про преміювання обдарованої молоді в громаді. Депутати підтримали документ, адже стимулювання обдарованих дітей до подальшої успішної роботи є важливою складовою навчально-виховного процесу.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь