В Копачівську ОТГ завітав «Писанковий дивоцвіт»

Дата: 03.05.2019 18:40

Вже в друге в Копачівській ОТГ відбувся конкурс великодніх композицій «Писанковий дивоцвіт». Всі учасники конкурсу напередодні  активно попрацювали, щоб гідно представити свій населений пункт та установу.

Конкурс розпочав святковий концерт. Голова Копачівської ОТГ привітав громадян та гостей дійства зі святом, побажав здоров’я, миру та єдності. Далі зі сцени лунали теплі слова привітань та святкових побажань. Милозвучні пісні дарували Лідія Марощук, Тетяна Пільгуй, Мирослава Артеменко, Наталія Власюк, Альона Сидорук, Микола Сидорук, Ірина Зінюк, Наталія Івчук, колектив працівників закладів культури Копачівської ОТГ «Рідні люди» та ін.

Після завершення святкового концерту оголосили переможців. Найкращою визнана композиція бібліотеки-філії с. Уляники. Керівник закладу отримала подарунковий сертифікат. Решта учасників  грамоти та подяки за креативність та творчий підхід до створення великодньої атрибутики.