В Кременці відгуляли День села

Дата: 23.05.2019 16:51

22 травня на «літнього» Миколая в Кременці відгуляли День села. Зранку святкування розпочали в місцевому храмі, священник Василь Дендак відслужив літургію за участі прихожан в місцевому храмі.

Продовжилися урочисті заходи на площі біля клубу. Мешканців громади с. Кременць привітав голова сільської ради Олександр Совтис, в. о. старости Леонід Хведчак, директор школи Леонід Трачук, священник Василь Дендак.

Олександр Совтис привітав мешканців Кременця зі святом, побажав миру та процвітання громаді. В. о. старости Леонід Хведчак озвучив успіхи громади та плани на майбутнє. Свято продовжив концерт. Гостей та мешканців Кременця розважали вихованці дошкільного навчального закладу, учні місцевої школи та працівники закладів культури об’єднаної громади. Милозвучні патріотичні та романтичні пісні лунали у виконанні Миколи Сидорука, Тетяни Пільгуй, Лідії Марощук, Наталії Власюк, колективу «Кременчанка», Ірини Зінюк, Олени Сидорук, тріо «Любчаночка» та ін.

Завершила свято дискотека під відкритим небом.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ.