Громади Волині можуть розраховувати на якісне адміністрування місцевих податків в умовах реорганізації, - ГУ ДФС у Волинській області

Дата: 23.05.2019 17:12

В умовах реорганізації ДФС та створення Державної податкової служби волинські фіскали забезпечать максимально якісне адміністрування місцевих податків та належний рівень надання адміністративних послуг.

У цьому учасників засідання круглого столу «Обговорення перспективного плану формування території громад і субрегіонального рівня», що відбувся з ініціативи  Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування, запевнила завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

«Враховуючи процеси децентралізації влади, що активно впроваджуються в Україні, ДФС напрацьовано ефективний алгоритм взаємодії з діючими та новостворюваними об’єднаними територіальними громадами. Робочі питання, які виникають , ми намагаємося вирішувати якнайшвидше з  тим, щоб громади не відчували брак коштів. Враховуючи сервісну спрямованість новостворюваної ДПС, всебічна підтримка соціально орієнтовано бізнесу та платників податків при виконанні податкових зобов’язань залишається пріоритетом нашої роботи», - підкреслила посадовець.

Тим часом, як свідчить аналітика, переважна більшість ОТГ Волині, протягом січня – квітня 2019 року залучили до бюджетів визначену бюджетними призначеннями суму податків. За винятком декількох ОТГ зафіксовано суттєвий ріст надходжень місцевих бюджетів до минулорічних показників. Найбільший бюджетний успіх з початку року демонструють ОТГ с. Затурці -плюс 75 відсотків залучених надходжень до минулорічних показників,  ОТГ с. Смідин – плюс 60 відсотків податкових надходжень проти аналогічного періоду торік,  ОТГ с. Павлівка –плюс 59,1 відсотка податків, ОТГ с. Самари –плюс 58 відсотків , ОТГ смт Заболоття – плюс 50,8 відсотка податків проти аналогічного періоду 2018 року.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області