В громаді влаштували свято для талановитої молоді

Дата: 30.05.2019 17:40

29 травня в приміщенні будинку культури с. Копачівка відбулося інтерактивне свято «Сонце дитинства» для обдарованої молоді. З усіх куточків громади з’їхалися юні фізики та хіміки, математики та філологи, натуралісти та творці. Молодь різних вікових категорій бавилася в тематичні ігри та квести, брали участь в конкурсах. Діти будували прикрашали «Дерево дружби», знайомилися, одним словом активно відпочивали. Загалом, свято відвідало 47 дітей.

Крім змістовного дозвілля відмінники, учасники олімпіад, творчих та натуралістичних конкурсів, призери спортивних змагань отримали подарункові сертифікати та грошові нагороди. Загалом,на матеріальне заохочення, як стимул до майбутніх наукових, творчих та спортивних досягнень спрямовано 60,1 тис.грн. з місцевого бюджету Копачівської сільської ради.