В Яблунівці - День села

Дата: 19.06.2019 10:42

17 червня у селі Яблунівка відбувся святковий концерт «Село моє – душі криниця». Розпочалося свято піснею «Село моє».
      З вітальним словом до жителів села звернулася староста Лілія Коцюбайло, бажаючи святкового настрою, здоров’я та благополуччя усім присутнім. Також до слова було запрошено голову Копачівської сільської ради Олександра Совтиса, який висловив свої найщиріші побажання миру, любові та добробуту кожній сільській родині.
До вітального слова було запрошено також гостя нашого свята - депутата обласної ради Вячеслава Рубльова.
         Окрім привітань деяким жителям села вручили подарунки та подяки. Протягом усього свята аматори художньої самодіяльності, працівники закладів культури Копачівської сільської ради дарували односельчанам та гостям святковий настрій. Радо вітали гостей жителі села своїми віршами і піснями.
         А на завершення всіх учасників дійства жителі села пригощали смачним кулішем, пампушками, варениками та пирогами.
         І ще довго лунала музика - свято продовжилось дискотекою під відкритим небом.

Більше фото тут