Школи Копачівської ОТГ отримали нові парти

Дата: 15.07.2019 18:08

Підготовка до нового навчального року триває. В Копачівську об’єднану територіальну громаду привезли нові шкільні парти та стільці для учнів початкової школи. Придбали нові меблі відповідно програми «Нова українська школа».

На придбання меблів витратили 122 500,00 грн. З них – 91 104,00 грн освітньої субвенції, 31 396,00 грн співфінансування з місцевого бюджету.

Незабаром українські першокласники розпочнуть навчальний рік за програмою «Нової української школи», яка на переконання Міністерства освіти, має докорінно змінити підхід до навчання – як у школярів, так і вчителів. Одна з новацій – відтер жодних рядів із парт, вони переставлятимуться впродовж року, вчительський стіл обладнаний комп'ютером, зона відпочинку для школярів.