В Підгірному відзначили День села

Дата: 19.08.2019 14:22

18 серпня в с. Підгірне багатолюдно. На майданчик біля сільського клубу зібралося чимало людей, гостей дійства. Святкування з нагоди Дня села відкрили представники місцевої влади. Перед односельчанами виступили Копачівський сільський голова Олександр Совтис, в.о. старости Березолуківського старостинського округу Лілія Коцюбайло, депутат Копачівської сільської ради Володимир Блажко.

«Бажаю миру, добра, усіляких гараздів, дитячих посмішок, а головне миру на нашій славній Україні», - привітав мешканців зі святом Олександр Совтис.

В. о. старости Лілія Коцюбайло вручила подяки активним мешканцям села та відзначила благодійників, які подбали про те, щоб День села пройшов гарно та весело. Невеличкі пам’ятні подарунки отримали найменший та найстарший жителі села.

Працівники закладів культури потішили мешканців запальним концертом. Лунали жартівливі та ліричні пісні у виконанні Мирослави Артеменко, Ірини Зінюк, Миколи Сидорука, Анни Стасюк, Лідії Марощук, Мар’яни Каліх, Тетяни Пільгуй, Наталії Власюк, Альони Сидорук, дитячих колективів, самодіяльних колективів с. Підгірне, та збірного колективу працівників закладів культури «Рідні люди». Посміятися над типовими, але кумедними життєвими ситуаціями просто «змусив» кращий гуморист району Микола Репецький. На завершення концерту – духова музика, привітав мешканців Підгірного духовий оркестр з м. Ковель.

На майданчику не обійшлося без розваг. Для найменшеньких працювали атракціони, тир, безпрограшна лотерея, та ярмарок сувенірної продукції. Можна було придбати солодку вату, попкорн та морозиво.

Організатори подбали про частування: гостей пригощали пончиками, узваром та гарячим кулішем. Завершила свято дискотека.

БІЛЬШЕ ФОТО