В Копачівській ОТГ відзначили День Незалежності України

Дата: 27.08.2019 09:45

З нагоди відзначення 28 річниці Дня Незалежності України в громаді відбулися урочисті та святкові заходи. В рамках святкування Дня прапора та Дня Незалежності України в бібліотеці с. Копачівка та бібліотеці-філії с. Березолуки 22 серпня  відбувся патріотичний марафон "Україна - це ми!". Учасниками заходу були активні користувачі біблотек з Копачівки, Березолук, Залісців, Кременця, Любча та Уляник.

В програмі марафону відбулося:
- створення символічної карти України з побажаннями;
- акція "Прапор - на Схід" національний прапор з побажаннями для захисників урочисто вручили учасникові АТО Анатолію Семенюку для 37-ї ОМП бригади ;
- екскурсія до шкільного музею;
- патріотичний квест "Україна починається з тебе";
- майстер-клас "З Україною в серці";
- флешмоб "Діти об'єднують Україну;
Чудовим подарунком для всіх учасників дійства був святковий концерт, справжньою родзинкою якого став виступ вихованців Школи Козацького Гарту під керівництвом Сергія Янішевського.

Окрім того, в бібліотеці облаштували виставку-експозицію до Дня Незалежності України та організували акцію" Привітай країну з Днем народження".

«Україно, моя Україно! Моя вірна надія й любов...» під такою мелодійною назвою відбувся концерт з нагоди 28-ї річниці Незалежності України у Березолуках. А підготували це чудове дійство працівники клубних закладів Копачівської сільської ради. З вітальним словом виступив сільський голова Олександр Совтис та в.о старости села Уляники Валерій Адамчук. Присутні отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій.