З професійним святом привітали працівників дошкілля

Дата: 29.09.2019 09:28

Цього року 29 вересня своє професійне свято відзначають працівники дошкілля. В громаді привітали тих, хто працює з найменшими мешканцями. В клубі с. Копачівка відбувся святковий концерт. З професійним святом привітав присутніх Копачівський сільський голова Олександр Совтис. Він побажав наснаги, терпіння на нелегкій педагогічні ниві. Злагоди та миру, вдячних вихованців та міцного здоров’я.

Фото без описуФото без описуФото без опису

З нагоди професійного свята почесними грамотами відзначили активних працівників дошкілля, а працівники закладів культури подарували незабутній концерт.