В Копачівській ОТГ відзначили День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2019 21:32

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 №1250/2000. Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". З цієї нагоди в Копачівській ОТГ відбулися урочистості. До слова, у складі громади працівники, депутати та всі причетні святкують День місцевого самоврядування вдруге.

Привітав усіх тих, хто причетний до місцевого самоврядування голова громади Олександр Совтис. Він побажав колегам міцного здоров’я, наснаги, а головне терпіння працювати на благо громади. З рук голови нагороди – Почесні грамоти отримали сумлінні працівники сільської ради, а також активні депутати та члени виконавчого комітету.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Продовжив свято концерт у виконанні працівників культури ОТГ. Вони привітали винуватців свята цікавими музичними номерами. Була і хвилинка гумору: всі депутати, працівники, та навіть голова оригінально та дотепно відповідали на каверзні запитання веселих працівників імпровізованого калу «Культура ТВ».

Фото без описуФото без описуФото без опису