Святий Миколай завітав до діток з Копачівської ОТГ

Дата: 19.12.2019 16:42

Кожна дитина щороку з нетерпінням чекає в гості Святого Миколая, намагається бути чемною та слухняною, в очікуванні подарунків. Не оминув Святий діток і Копачівської ОТГ. На базі КЗ «ЗЗСО с. Копачівка» відбулося святкове дійство «Взявши миру у торбину, Миколай йде в Україну» для дітей пільгових категорій. Прийшов Миколай не сам, а з помічниками-ангелятами. Каверзи малятам влаштував запальний чортик Антипко, натомість рухлива та позитивна баба Яга веселила малюків запальними танцями та цікавими конкурсами.

Фото без описуФото без опису

Прийшли на свято діти учасників АТО, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування та діти з інвалідністю. Загалом, захід відвідало понад 70 дітей з 109 запрошених, які проживають на території громади. З бюджету сільської ради на придбання подарунків спрямовано 5670,00 грн.

Яке ж свято без подарунків? Кожен гість свята отримав солодкий пакунок від Святого Миколая. А хто не зміг прийти – обов’язково отримає сюрприз від Миколая вдома.

На завершення всі гості свята мали гарну нагоду зробити фото на пам’ять з Миколаєм та казковими героями.

P.S. Щоб отримати фото – пишіть на сторінку громади у фейсбуці.