В Копачівській ОТГ відбувся фестиваль колядок "Громада колядує"

Дата: 13.01.2020 12:05

Уже вдруге в Копачівській ОТГ відбувся фестиваль колядок "Громада колядує" та виставка новорічно-різдвяної атрибутики. Вперше він відбувся в минулому році в БК с. Копачівка,а цьогоріч в клубі с. Кременець. Гостинно зустрічали колядників господарі дійства: Альона Сидорук та Микола Репецький.
       З вітальним словом виступили сільський голова Олександр Совтис та настоятель Свято-Миколаївського храму отець Василь, які побажали у Новому році миру, достатку, добробуту у родинах та державі.
     Гарними колядками вітали усіх присутніх колядники із сіл: Любче, Підгірне, Залісці, Кременець, Тростянка, Башова, Брище, Уляники, а їх, в свою чергу, пригощали цукерками та нагороджували дипломами. Керівники клубних закладів та бібліотек організували виставку різдвяних вертепів та новорічних прикрас, які гармонійно створили неповторну зимову атмосферу атмосферу та різдвяний настрій. Закінчився фестиваль виконанням спільної колядки.