Конкурс читців в громаді

Дата: 14.02.2020 12:45

В Копачівській сільській раді відбувся конкурс читців « Мій любий краю» присвячений 149-й річниці від дня народження видатної української письменниці та громадського діяча Лесі Українки .

Конкурсанти змагались у двох вікових категоріях, кожний учасник підготував читання двох поетичних композицій: перший твір Лесі Українки,другий на патріотичну тематику. Судді оцінювали за 10-бальною системою,враховуючі такі критерії:

- виконавська майстерність

- культура мовлення

- сценічна культура

Журі конкурсу у складі: Лавренюк Ольги Олександрівни, Марценюк Наталії Володимирівни, Галас Людмили Петрівни непросто було оцінити конкурсантів. Адже усі учасники дуже талановиті, продемонстрували не лише красу голосу, а й пам’ять, зуміли відтворити глибину авторської душі. Отже переможцями конкурсу у вікових категорія стали Остапюк Ангеліна та Сушко Вероніка - учасники гуртка художнього читання БК села Копачівка. Нагороджені дипломами учасника конкурсу читців «Мій любий краю»: Степанченко Анна – БК с.Любче, Ващук Дарина –клуб с.Залісці, Стасюк Соломія –клуб с.Кременець, Годованюк Надія –клуб с.Підгірне, Нестеренко Діана –клуб села Березолука, Дем’янчук Таня клуб села Башова.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Директором КЗ «Копачівська публічна бібліотека» В.Герасимяк організована тематична виставка, де  представлені прижиттєві та посмертні видання поетеси, журнали, фотоматеріали, ілюстрації до творів Лесі Українки. Її поетичні твори безсмертні, глибокі та спонукають кожного з нас ніколи не здаватися, любити життя, не звертати уваги на все навкруги, боротися за кожен день та проживати його гідно.