Вітання голови Копачівської сільської ради з 8 березня

Дата: 06.03.2020 14:35

Шановні, дорогі наші жінки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня

Немає галузі у нашому житті, де б не працювали і не творили жінки, показуючи при цьому зразки професійної майстерності, сумлінності, творчості і самовідданості. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

У наш час прекрасна половина людства бере активну участь у державному та політичному житті країни. Сумлінною повсякденною працею жінки виконують важливі завдання, працюють над утвердженням авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій. Висловлюю щиру подяку усім жінкам

Сердечно бажаю вам здоров'я, нев`янучої молодості, радості, краси. Хай буде спокій і достаток у ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків.

З повагою, голова Копачівської сільської ради

Олександр Совтис