Оголошення про намір передати майно в оренду

Дата: 02.12.2019 15:11

про намір передати майно в оренду

Назва об’єкта: частина приміщення Будинку культури с. Копачівка , що знаходиться на другому поверсі , загальною площею 43,8 м2, розташовані за адресою: 45150, Україна, Волинська обл., Рожищенський район, с. Копачівка, вул. Першотравнева, 48/3.

Балансоутримувач: Копачівська сільська рада.

Умови оренди об’єкта:

- об’єкт передається з метою розташування офісного приміщення;

- розмір орендної плати за перший місяць користування майном, складатиме не менше –915 (дев’ятсот п’ятнадцять) грн. 15 коп. (без урахування ПДВ).

- строк оренди: 2 (два) роки;

- проведення ремонту нежитлового приміщення, за необхідності;

- відшкодувати витрати, пов’язані з підготовкою об’єкту для передачі в орендне користування (виготовлення експертної оцінки з рецензією на орендоване комунальне майно та інше);

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендне користування наведений об’єкт за визначеним умовами оренди або за іншим цільовим призначенням, необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкту до Копачівської сільсьої ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення, за адресою: с. Копачівка, вул. Першотравнева, 46 . Додаткова інформація по телефону (03368) 99-1-31. Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування.