Коронавірус. Волинь: оперативна інформація. 30 березня

Дата: 30.03.2020 13:24

За останню добу на Волині не зафіксовано жодного випадку коронавірусної інфекції.

Тож станом на 10.00 год. 30 березня 2020 року у Волинській області залишається 2 зареєстрованих випадки COVID 19, які підтверджені методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР).

З підозрою на коронавірусну інфекцію в області – 10 осіб.

Слід зазначити, що лабораторні дослідження на виявлення коронавірусної інфекції проводяться вже на місці, у Волинській області.

Зокрема, зразки біологічного матеріалу від даних осіб знаходяться на дослідженні у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації