Увага!!! Графік освячення пасок в селах Березолуки, Підгірне, Яблунівка, Тростянка та Любче

Дата: 15.04.2020 12:33

Освячення великодніх кошиків

у Копачівській ОТГ відбудеться 18 та 19 квітня 2020 року

19 квітня православні українці святкуватимуть Великдень. Але у звя’язку із введенням карантинних обмежень на всій території країни, цьогоріч традиційні нічні служби у храмах пройдуть без вірян.

18-19 квітня віряни зможуть освятити свої пасхальні кошики за місцем проживання згідно поданого нижче графіка (але при умові, що з сім’ї має вийти одна людина в захисній масці, яка зобов’язана дотримуватись санітарної дистанції). Священики будуть проходити вулицями та освячувати великодній хліб.

Важливо: при собі мати паспорт громадянина України. Особам які перетнули кордон України та знаходяться на самоізоляції не покидати свого помешкання.

Освячення великодніх пасок у селах Березолуки, Яблунівка та Підгірне відбудеться за таким графіком:

Місце освячення Великодніх кошиків

Дата та година

с. Березолуки

18 квітня, 22:00

кошики ставити починаючи від обеліска вздовж дороги  вулиці Перемоги

с. Яблунівка

18 квітня, 23:00

кошики розмістити починаючи від фігури хреста вздовж дороги вулиці Сонячна

с.Підгірне

01:30

Після літургії, кошики розмістити вздовж дороги на вулиці Лесі Українки, яка веде до церкви.

Освячення великодніх пасок у селі Любче:

• початок пасхальної заутрені – 18 квітня о 23:30
  • освячення пасок – 19 квітня о 04:30

Освячення пасок буде здійснюватися взвод вулиці Антоніни Савчук (починаючи від церкви). Настоятель храму протоієрей Сергій Савієвський наголошує, що в храмі може перебувати одночасно не більше 10 осіб у захисних масках на відстані не менше ніж 2 метри один від одного.

Освячення великодніх пасок в селі Тростянка відбудеться 19 квітня 02:00 год починаючи від Свято-Покровського храму вздовж дороги в напрямку села Іванчиці.