Увага! Освячення пасок в селі Залісці, Ужова та Уляники

Дата: 16.04.2020 20:27

У зв’язку з карантином в Свято-Георгієвському храмі села Залісці святкове Богослужіння розпочнеться о 00:00 год.19 квітня. В храмі можуть бути присутні не більше ніж 10 осіб одночасно, працюватиме озвучення.  Освячення великодніх пасок відбудеться цього ж дня о 03:00 год. для тих, хто живе неподалік.  О 03:30 год. 19 квітня паску освятять на вулиці Центральна від  храму в напрямку і до фігури. Настоятель храму закликає одягатися тепліше, дотримуватися дистанції не менш ніж 2 метри та бути в захисній масці.

Святкове богослужіння в храмі Св.Іоанна Богослова ПЦУ розпочнеться о 03:00 год 19 квітня працюватиме озвучення, в храмі повинно перебувати не більше 10 осіб одночасно. Освячення пасок в селі Уляники відбудеться в суботу, 18 квітня за таким графіком:

Місце освячення Великодніх кошиків

Година

Вул. Лісова

кошики ставити вздовж дороги по один бік вулиці

Вул. Сибірська

кошики розмістити вздовж дороги по один бік вулиці

Вул. Молодіжна, вул.. Зелена

кошики розмістити вздовж дороги по один бік вулиці

Освячення великодніх пасок в с. Ужова розпочнеться о 16 годині 18 квітня від вулиці Глинище в напрямку до фігури.