Мешканці Копачівської ОТГ отримали продуктові набори

Дата: 21.04.2020 18:29

В рамках спільного проєкту Міністерства соціальної політики України та корпорації «АТБ» з 16 по 21 квітня соціально незахищені громадяни Копачівської ОТГ отримали продуктові набори, до яких ввійшли товари першої необхідності: крупи, макарони, олія, сіль, чай, печиво, цитрусові . 75 пакунків одиноким людям, пенсіонерам, людям з інвалідністю та громадянам інших пільгових категорій за місцем проживання доставили соціальні працівники, старости громади, працівники  сільради.

Довідково: для реалізації проекту корпорація «АТБ» виділила 100 мільйонів гривень з метою надання допомоги соціально незахищеним верствам населення у всіх регіонах держави. Люди отримають 571 572 продуктових набори. Реалізація проекту відбувається спільно з Мністерством соціальної політики України з залученням його територіальних підрозділів.