Зміни щодо надання допомоги по частковому безробіттю

Дата: 03.06.2020 14:36

До уваги суб'єктів малого та середнього бізнесу!

29 травня набули чинності зміни щодо надання допомоги по частковому безробіттю, зокрема Закон № 591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)".

Закликаємо роботодавців скористатися можливістю підтримати свій бізнес у період карантину та зберегти робочі місця своїх працівників.

Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які:

• зупинили або ж скоротили діяльність через карантин;
  • сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до ЦЗ.