Зміна виплат безробітним

Дата: 03.08.2020 10:51

Часткове безробіття не є новим в українському законодавстві. Надання допомоги по частковому безробіттю було запроваджено Законом України «Про зайнятість населення» ще у 2012 році. Саме тоді держава запропонувала такий вид гарантії зайнятості працівникам і водночас — фінансову підтримку роботодавцям, щоб зберегти робочі місця і стабілізувати економіку країни.
Ця допомога стала особливо актуальною під час пандемії короно вірусу.

Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості активно долучилася до виконання закону по наданню допомоги по частковому безробіттю для тих роботодавців та ФОПів, які зупинили чи частково скоротили свою діяльність в період карантину. Державна служба зайнятості підтримує підприємців та роботодавців, дає можливість людям бути офіційно працевлаштованими, отримувати допомогу та перечекати важкий період карантину.
         В Рожищенському районі 163 фізичні особи – підприємці вже отримали допомогу по частковому безробіттю та 19 роботодавців, в яких працює 64 працівники більш як на 1 млн.100 тис. гривень.